Szczegóły apartamentu

Liczba pokoi

2

Liczba osób

5

Piętro

6

Łóżka 1 os.

1

Łóżka 2 os.

2

Kuchnia

zmywarka

czajnik

mikrofala

ekspres do kawy

przybory kuchenne

lodówka

płyta kuchenna

żelazko

Łazienka

prysznic

pralka

suszarka do włosów

Łóżka

rozkładana sofa dwuosobowa

łoże małżeńskie

łóżko pojedyncze

Media

telewizor

internet

TV kablowa/satalitarna

DVD

Widok

basen w sąsiednim obiekcie

sauna w sąsiednim obiekcie

widok na morze

pokój zabaw dla dzieci w sąsiednim obiekcie

Koszt wynajmu od

320 zł

za noc

Widok na morze

2 pokoje,
do 5 osób

Miejsce parkingowe

Olympic Park Apartament A605 mieści się na 6. piętrze apartamentowca, który położony jest tuż przy promenadzie nadmorskiej w otoczeniu Ekoparku oraz zaledwie 60 m od morza.

Kołobrzeg

Kołobrzeg

nadmorska całoroczna miejscowość ze wspaniałymi plażami, portem oraz promenadą i molo. Uzdrowisko Kołobrzeg to również ponad 200 lat tradycji i rozbudowy oferty sanatoryjnej, która nieprzerwanie przyciąga do miasta niezliczone rzesze kuracjuszy.

Co warto zwiedzić i jak spędzić czas w Kołobrzegu

Najatrakcyjniejsze jest Molo zlokalizowane w Dzielnicy Uzdrowiskowej, obok sanatorium Bałtyk. Pierwszy pomost, który był początkiem dla dzisiejszego molo zbudowano w 1881 roku. Jego konstrukcja ma 220 metrów i 9 metrów szerokości. Na końcu obecna jest przystań dla statków wycieczkowych.

Na terenie Kołobrzegu znajdują się 3 różne porty: Port Morski, Port Wojenny oraz Port Jachtowy, usytuowany w głębi miasta na Wyspie Solnej. Portem centralnym jest Port Morski, gdzie znajdziemy licznie zacumowane statki i kutry, oferty rejsów morskich czy smażalnie świeżych ryb. Kolejną atrakcją jest Latarnia Morska powstała w ujścia rzeki Parsęty już w 1770 roku.

To co wyróżnia Kołobrzeg na tle innych miejscowości wybrzeża Morza Bałtyckiego, to jednoczesna bliskość plaży i zabytkowej miejskiej Starówki. Zdecydowaną perłą architektury Kołobrzegu, jest neogotycki Ratusz Miejski z początków XIX wieku, którego niezwykła bryła przypomina bardziej średniowieczny zamek.

Zapraszamy.