Szczegóły apartamentu

Liczba pokoi

2

Liczba osób

5

Piętro

3

Łóżka 1 os.

1

Łóżka 2 os.

2

Kuchnia

zmywarka

czajnik

mikrofala

toster

ekspres do kawy

przybory kuchenne

toster

lodówka

płyta kuchenna

żelazko

Łazienka

prysznic

pralka

suszarka do włosów

Łóżka

rozkładana sofa dwuosobowa

łoże małżeńskie

łóżko pojedyncze

Media

telewizor

internet

TV kablowa/satalitarna

Widok

widok na góry

Koszt wynajmu od

200 zł

za noc

Widok na góry

2 pokoje,
do 5 osób

Garaż

Prywatna komórka lokatorska

Repudiandae impedit sit magni quia. Earum et rerum sunt nisi qui et consectetur. Ullam perferendis corporis ex. Veritatis doloremque perferendis impedit recusandae. In harum magni non.

Świeradów Zdrój

Świeradów Zdrój

górska miejscowość wypoczynkowa i uzdrowiskowa, nieopodal granicy z Czechami i Niemcami - to doskonałe miejsce do wycieczek w Góry Izerskie.
Świeradowskie wody zdrojowe z dodatkiem radonu oddziaływają na procesy enzymatyczne i przemiany komórkowe, wzmacniają tkankę nerwową i gruczoły wewnątrzwydzielnicze. W uzdrowisku leczy się choroby reumatyczne, układu krążenia i nerwowego. Dawny budynek kuracyjny - Dom Źródlany z XVIII-tego wieku spalił się i na jego położeniu, pod koniec XIX-tego stulecia zbudowano Dom Zdrojowy - który możemy podziwiać do dziś.

Co warto zwiedzić i jak spędzić czas w Świeradowie Zdrój

Najatrakcyjniejsza jest unikatowa Hala Spacerowa – to długa na 80 m przeszkolona, zadaszona hala, o konstrukcji z modrzewia, dekoracyjnie zdobiona, z niedużą sceną, odbywa się na niej wiele występów. W tej hali jest źródło z pijalnią wód (szczawy żelazisto-radonowe). W sąsiedztwie Domu Zdrojowego znajduje się pochodzący z tego samego czasu Park Zdrojowy.

W sezonie zimowym zapraszamy na narty. Dzięki kolei gondolowej łatwo dotrzeć na Izerski Stóg, a tu na amatorów „białego szaleństwa” oczekuje długa na 2500 metrów nartostrada – sztucznie naśnieżana i oświetlona po zmroku. W sąsiedztwie nie brakuje także łatwiejszych i krótszych tras i stoków. Działa tutaj także mnóstwo tras dla „biegaczy” na nartach.

Świeradów Zdrój a również Góry Izerskie stały się ciekawym miejscem dla fanów kolarstwa górskiego. Single Track Świeradów oferuje 14 tras o łącznej długości 80 km. Do tras można dostać się z trzech miejsc startowych. Bez względu na to, który wybierzesz, nie zabłądzisz. Wszędzie panuje przyjazna atmosfera rowerowa, każdy może się dobrze bawić, od rodzin z dziećmi po zaawansowanych technicznie rowerzystów.

Zapraszamy.